Kahve ve Çekirdekler

Kahve ve Çekirdekler, Android cihazınızda oynayacağınız mücadele dolu bir mobil oyundur.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Side Project Studios
Kahve ve Çekirdekler indir; Kahve ve Çekirdekler, oynaması kolay fakat eğlencesi bol bir mobil oyundur.

Kahve ve Çekirdekler, oynaması kolay fakat eğlencesi bol bir mobil oyundur. Akıllı cihazlarınızda eğlenceli bir mobil oyun deneyimi yaşamak için Kahve ve Çekirdekler oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz. Macera dolu anlar yaşayacağınız Kahve ve Çekirdekler mobil oyununda adından da anlayacağınız üzere kahve ile çekirdeklerin macera dolu mücadelesine ortak olacaksınız.

Özel bir platform üzerine kurulan bu mücadele dolu oyunda akıllı cihazlarınızın dokunmatik kontrollerini kullanarak kahveleri yönlendireceksiniz. Bir türlü anlaşamayan kahve ve çekirdek karakterler birbirlerini engellemeye çalışıyorlar. Engeller ile dolu bir platfromda size doğru gelen çekirdeklerin üzerinden tlayarak ilerlemeye çalışacaksınız. Böylelikle kahveleri yönlendirme görevi de size düşüyor.

Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceğiniz Kahve ve Çekirdekler mobil oyunu tek bir seviye üzerine kurulmuştur. Oyunun mantığı puan üzerine tasarlanmış olup oyuncuların en yüksek skoru elde etmesi ile devam etmektedir. En yüksek skoru elde edene kadar kahveleri yönlendirin, çekirdeklerin üstesinden gelin ve oyunu kazanan kişi olmak için emin adımlar ile ilerleyin. Özel olarak hazırlanmış olan bu eşsiz oyun platformunda ne kadar çok engeli aşarsanız skor tablosunda o kadar çok yükseleceksiniz.Kahve ve Çekirdekler indir